Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chotěbuzký kopec 08 je za námi!!!!!!!!!

9. 5. 2008

Včera se jel opět ch. kopec a nechyběli jsme tam ani my.Prezentace začala v 08:15 a první odstartovali prcci v 09:00h.Já měl číslo 63 a tak na řadu jsem přišel kolem 10h.Tento závod samozřejmě absolvovali i další jezdci CK Stanislavice:M. Puška a P. Walach.Původně měl jet i celý team 3sa,ale nakonec z klubu jel jen Štěpán Glombek,Adam Badošek a já František Glombek.Před závodem tam přijeli i silničáři z Polska a vypadali nebezpečně.V moji kategorii byli tři a nervozita byla na mě znát :D První z nás odstartoval Adam Badošek (kategorie IV. třída) a ten jel ke starému kinu.Jel jsem sním aby nezabloudil a pak na mě rozhodčí začal řvát že bude diskfalifikace!Tak jsem mu řekl že všici jezdí s doprovodem tak proč by nemohl taky.

Ostatní jeli už k zámečku.Jako druhý odstartoval Štěpán Glombek(kat. VI. třída) a snažil se obhajit loňské vítěztví.Další na řadě byl Tomáš Duda a hned za ním Petr Walach(VIII.-IX. třída).I když Duda vystartovalo minutu dřív Pepíno ho hned dohnal a dohnal i další a další a další!!!!!!!Potom jsem byl na řadě já (kate. muži 16let a více) a za mnou zabiják na silničce!!!Vyjel jsem a hned jsem cítil bolest!Byl jsem unaven a tak vše nebylo ok a trápil jsem se!Za silničářem se pak vyřitil Marek Puška.Konečně v cíli všici jsme dojeli do cíle.Jenom teď jediné jaké budou výsledky?

Já jsem se chystal na 2. místo bo toho silničáře jsem nedal myslel jsem si,ale kámoši řikali že ho dám :D. Konečně vyhlašení!!Adam se na svém prvním závodě umístil na skvělém 3. místě!!!!!! Štěpán Glombek s časem 7:50s si s náskokem víc jak dvě minuty zajel pro jasnou výhru!

Tomáš Duda skončil ve své kategorii neuvěřitelně,ale přece na 2. místě!!!Ve stejné kategorii pak vyhrál Petr Walach s časem 6:44!!!Jasně vyhrál!!! V poslední kategorii kde jsem startoval já a M. Puška se Maro umístil na bramborovém místě,těsně ztratil na 3. místo.Já jsem s časem 6:43s vyhrál a porazil jsem i silničáře.Stal jsem se i absoutním vítězem, Ale byli jsme vítězové dva protože P. Walach na mě ztratil jen 1 sekundu!!! Takže jsme byli stejně a dali jsme všech 66 cyklistů!!!!

Tímto bych chtěl všem poblahopřát a těším se opět za rok 8.5. 2009 opět v Chotěbuzi!!!!!!Foto bude ve fotogalerii a krátké video k zhlednutí zde.

P.S. Mám dobrou zprávu po velkém přemlouvání a váhání se na 85% k teamu připojí P. Walach!!!!!!!!!!!!Tento skvělý biker se ještě rozhoduje ale už to vypadá velice nadějně!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář