Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink

Příspěvky

CK Stanislavice se připravuje!

25. 10. 2008

Dne 2.11. se chystá team CK Stanislavice na závod v běhu na Javorový. Takže držte palce a pak jen čekejte info :)
 
Celý příspěvek | Rubrika: Trénink | Komentářů: 0

Příprava na Chotěbuzký kopec zahájena!!!

20. 4. 2008

Dneska jsem se rozhodl že je ten pravý čas abych začal s trénovaním na místní závod Chotěbuzký kopec (8.5. 2008).I když počasí moc nepřálo vydal jsem z počátku projet do Albrechtic a pak hned na Chotěb. kopec!Vynuloval jsem si stopky a vyjel jsem!Makal jsem co jen jsem mohl,tepovka se furd pohybovala kolem 177t/min a já rychleji a rychleji chcípal :D V cíli jsem si čas stopl a byl z toho vynikající výsledek 7min a 7 vteřin!!!A to vloni na závodě jsem měl čas 8min a 12vteřin!!!O minutu lepší čas!!Teď budu kopec trénovat každý den až do 8.5. 2008 a jak se bude vést budete moct vidět v nové rubrice: "Příprava na Chotěbuzký kopec". Budou tam všechny časy za jednotlivé dny,průměrný tep,maxtep a jak se mi jelo :D Tak zatím bikům zdar a nezapomeňte 8.5. v Chotěbuzi!!!!
 
Celý příspěvek | Rubrika: Trénink | Komentářů: 0

1000km je za mnou!!!

9. 4. 2008

ObrazekMám aktuální zprávu!Včera jsem pokořil hranici 1000km v tomto roce  a 1000km naskočilo překvapivě na Babí hoře.

Během té doby jsem zdolal celkem 4 hory(z toho: víc jak 20x Babí hora 3x Prašivá,2x Godula a 1x Kotář). Letos prvních 1000km jsem zvládl za cca 3 měsíce(vloni první tisícovka za 7měsíců!!!!).Letos je můj cíl zajet 8000km takže jedu pro další............

 
Celý příspěvek | Rubrika: Trénink | Komentářů: 0

Dnešní trénink!

10. 2. 2008

Dnešní trénink byl opravdu zajímavý,po několika váhání jsem se rozhodl zajet na blízkou horu Prašivou.

Řekl jsem si že když má být dneska inverze tak proč tam nezajet.A tak jsem jel.Hned při prvním stoupání na "Babí Horu"jsem si myslel že to zabalím a pojedu domů.V takové zimě jsem v životě nejel bylo nejmíň -5°C , ale popral jsem se z mrazem a jel dál.Vždyť trénink musí být říkal jsem si,to jsem však nevěděl co mě čeká.Konečně jsem byl na ....pro pokračování klikněte na nadpis.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Trénink | Komentářů: 0