Jdi na obsah Jdi na menu
 


TEAM SPORT CUP 2008

26. 9. 2008
V sobotu 20.9. se v Havířově jel 1. ročník závodů v Cross Country a Biketrialu pod názvem TEAM SPORT CUP. Většina teamu 3SA se vydala ten den na maratón do Oder, ale Františka Glombka víc lákal tento závod, kterého se nakonec jako jediný z teamu zúčastnil.

Počasí v sobotu ani v Havířově nebylo nejlepší, pršelo a teploměr neukazoval víc než 10°C. Prezentace začínala v 9h na Náměstí republiky naproti OD Elán. Franta se do Havířova vydal okolo 8h a na místě byl už v 8:30h, proto dostal jako první číslo a to 101. Až do 9:45h se na místo sjížděli další a další bikeři, ale také i bikerky.
V 10h byl pak slavnostní start. Kadetům bylo určeno 10kol, které vedly po naměstí v Havířově a v místním parku. Trať byla dost mokrá a na dlažebních kostkách to dost klouzalo, že to dalo zabrat všem bikerům.
Franta si však závod užíval a do cíle si dojel pro 2. místo. Tímto závodem však Franta zakončil letošní závodní sezónu na kole a teď se soustředí na etapák v běhu s názvem:
Lysacup 2009.

Malé Frantovo zhodnocení bikové závodní sezóny 2008 na závěr:
Počet závodů: 15
Počet vítězství + 2. a 3. místa: 3x 1. místo, 3x 2. místo
Počet ujetých maratónů: 2
Počet ujetých XC závodů: 8
Počet ujetých časovek: 5
Počet ujetých závodních km: 241.5
Nejlepší závod v sezóně: 1. místo na domací časovce Chotěbuzký Kopec.

Nakonec bych chtěl poděkovat celému teamu 3SA jak se mnou trénoval a učil jak jezdit závody v 1. sezóně, ale hlavně mým kamošům a to:
Peťu Walachovi a Marku Puškovi, protože nebýt těchto osob tak bych na kole nejezdil. ;) Ke kolu mě přivedli a jsou to právě oni kdo mě podpoří, ikdyž se nedaří zrovna na závodech. Takže hurá do nové sezóny 2009!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář